Active 60

W naszym klubie posiadamy wyjątkową ofertę dedykowaną do osób po 60 roku życia, które chcą aktywnie spędzać czas oraz zadbać o swoje zdrowie. Są dwie możliwości doboru karnetów:
Karnet Klasa Biznes – w ramach, którego można codziennie korzystać z pełnej oferty klubu w godzinach od otwarcia do godziny 16. Poza treningiem pro-zdrowotny na urządzeniach Milon wraz z opieką doświadczonych trenerów, jest możliwości skorzystania ze strefy wellness ( sauna sucha, sauna parowa, pokój relaksu ze ścianką solną oraz tężnią, jacuzzi). Ponad to, w każdy wtorek, czwartek i piątek odbywają się zajęcia specjalnie przygotowane i dopasowane do potrzeb osób po 60 roku życia.
Karnet I klasa dla Seniora – w ramach, którego można codziennie korzystać z pełnej oferty klubu w godzinach od otwarcia do zamknięcia. Poza treningiem pro-zdrowotny na urządzeniach Milon wraz z opieką doświadczonych trenerów, jest możliwości skorzystania ze strefy wellness ( sauna sucha, sauna parowa, pokój relaksu ze ścianką solną oraz tężnią, jacuzzi). Karnet ten daję również możliwość uczestniczenia w zajęciach i rytuałach saunowych, które odbywają się w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *