Fitness o zmierzchu

Drogie Panie, być może i Panowie:) Zapraszamy do udziału w zupełnie nowej akcji, którą kierujemy do wszystkich, którzy w okresie EURO 2012 chcą swój czas spędzić inaczej niż przed telewizorem.
„Fitness o zmierzchu” bo taką nazwę nosi projekt przygotowany przez Radio Plus Śląsk oraz klub sportowy Fitness & Wellness Club Stary Hangar z Gliwic. Celem naszym jest zorganizowanie czasu- ze szczególnym uwzględnieniem pań, które dwa razy w tygodniu będą uczestniczyły w bezpłatnych zajęciach ruchowych, po okiem profesjonalnych instruktorów fitness. Dodatkowymi atrakcjami będą konkursy z nagrodami, bezpłatne degustacje napojów oraz kosmetyków. Całość odbywać się będzie na świeżym powietrzu na terenie Parku Chopina w Gliwicach (przy Palmiarni), oczywiście w czasie transmisji meczów EURO 2012:)

Zajęcia ruchowe będą podzielone na dwie części. O 19:00 rozpoczynamy pierwszą ich część, o 20:00 kolejną. Zajęcia są podzielone tak, aby panie mogły skorzystać z ulubionego rodzaju ruchu. Na zakończenie każdego fitnessowego dnia przy zapalonych świecach, w otoczeniu drzew i trawy będziemy przeprowadzali krótką relaksację i odstresowanie organizmu poprzez rodzaj ćwiczeń, które temu służą. Zaczynamy już w najbliższy poniedziałek (11.06) o godzinie 19:00- zajęcia kondycyjne, a o 20:00- brzuch &stretch.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *