Squash

Chcesz poprawić technikę, a może zaczynasz grę i chcesz poznać podstawy? Niezależnie od Twojego poziomu umiejętności, Nasi trenerzy pomogą Ci wejść na wyższy poziom gry.
Artur Smoleń
Trener posiadający międzynarodowe uprawnienia European Squash Federation Level 2. Swoją przygodę ze squashem rozpoczął w 2004 r. Od 2007 roku jako zawodnik bierze czynny udział w turniejach ogólnopolskich PFS i jest jednym z najlepszych graczy na Śląsku. Uczył się od najlepszych , jego trenerem był Mistrz Czech Pavel Sladecek oraz Mistrz Polski Marcin Kozik. Od 2009 roku uczy gry w squasha początkujących,a także trenuje zawodników notowanych w rankingu PFS. Jest także animatorem życia squashowego na Śląsku. Organizuje liczne turnieje, prowadzi szkółki dla dzieci oraz akademie squasha dla dorosłych.W nauczaniu squasha największy nacisk stara się kłaść na doskonalenie prawidłowej techniki i selekcji uderzeń oraz efektywnego poruszania się po korcie. Potrafi świetnie mobilizować zawodników do ciężkiej pracy, nie zapominając o taktycznej i mentalnej stronie tej fascynującej gry.

Poza squashem uprawiał tenis stołowy i piłkę nożną.
Jak mówi,miłość do sportu ma we krwi:rower,narty,pływanie, nurkowanie,koszykówka, bieganie czy chodzenie po górach, to zajęcia, którym lubi się oddawać w wolnym czasie.

Kariera trenerska:

– uprawnienia instruktorskie Polskiej Federacji Squasha-instruktor klubowy-lipiec 2009

– trener Europejskiej Federacji Squasha ESF LEVEL 1-luty 2011

– trener Europejskiej Federacji Squasha ESF LEVEL 2-październik 2011

Kariera zawodnicza:

– zwyciężał oraz wielokrotnie stawał na podium w turniejach kat. B i B+ na terenie całej Polski

– najwyższy ranking ogólnopolski-22 miejsce w Polsce-styczeń 2011

– IV miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski 2010

tel: 503140422
Piotr Pach
601429648

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *