Instruktorzy Fitness

Gosia Sorek

Swoją przygodę ze sportem zaczęła jak miała 7 lat od zajęć tanecznych i akrobatycznych.

Trening poprawiający cechy motoryczne oraz siłę jest jej znany od 12 roku życia gdzie przygotowywała się do swoich pierwszych zawodów lekkoatletycznych. W klasie licealnej dołączyła do jednej z lepszych grup cheerleaders w Polsce (Cheerleaders Ergo Śląsk) i tam doskonaliła swoje umiejętności taneczne oraz gimnastyczne. Po pewnym czasie zdecydowała się wystartować w fitnessie gimnastycznym gdzie jednym z kryterium oceny była również sylwetka. Zawsze miała wysokie ambicje, lubiła pokonywać swoje słabości i stawiać sobie nowe cele, dlatego zdecydowała się zostać trenerem personalnym.

Czynnym trenerem jest od 4 lat i od tego czasu stara się zdobywać wiedzę i poszerzać swoje umiejętności.

Podczas tych lat ukończyła następujące kursy oraz szkolenia:
1. Trener personalny;
2. Programowanie treningu;
3. Mobility – mobilizacja oraz aktywacja ciała;
4. Animal Flow Mobility Level 1;
5. Dietetyka i suplementacja w sporcie;
6. Budowanie pośladków u kobiet;
7. Diagnoza, analiza i korekcja wad postawy. Prawidłowe wzorce ruchowe;
8. Kurs przygotowania motorycznego sportowców;

– uczestniczyła również we wielu warsztatach ze stretchingu, w wykładach i konwencjach fitness.

W Naszym klubie prowadzi zajęcia Stretch&Mobility, regularnie rozciąga się od 13 lat.

Motto: ” nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania, wystarczy chcieć”

Kasia Okoń

Jest absolwentką Politechniki Śląskiej. Z zawodu logistyk z powołania Instruktor Fitness, Trener Personalny oraz pasjonatka zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.
Bezustannie wyznacza sobie kolejne cele, które realizuje w całości. Jest osobą energiczną i wymagającą (przede wszystkim od siebie 😁)
Swoją przygodę z szeroko pojętym fitnessem rozpoczęła w wieku 16 lat – najpierw jako uczestnik by później stać się Instruktorem Fitness i Trenerem Personalnym. Wcześniej związana ze sportem – taniec towarzyszył jej od najmłodszych lat.
Do jej ulubionych form zajęć należą wszelkie formy Step – zarówno choreografia jak i trening funkcjonalny. Dlaczego? Dlatego, że każdą z tych lekcji można stworzyć tak, aby była jedyna w swoim rodzaju. A oznacza to, że nuda nie ma wstępu na Nasze zajęcia !

Kursy które ukończyła:
• Instruktor Fitness (IFAA),
• Trener Personalny (AMS),
• Dietetyka i Suplementacja (Jakub Mauricz),
• Programowanie Treningowe (AMS),
• Power Barbell (EFS),
• Fitball (EFS)
• New TBC (EFS),
• Step Advanced (OM),
• Step Inspiration (Sebastian Piątek)
• Liczne konwencje fitness.

Jurek Stasew

Jest trenerem personalnym, instruktorem fitness.. Współpracuje z wieloma fitness klubami na całymŚląsku.
Jego motywacją dla klubowiczów jest: Nigdy nie przegrywasz gdy walczysz… przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Jego mocną stroną są treningi wzmacniające i na spalanie tkanki tłuszczowej.
Na moich zajęciach, staram się stworzyć pozytywną atmosferę i motywację dla osiągnięcia jak najlepszych wynikow treningowych.
W Starym Hangarze prowadzi dla Was zajęcia „Body Space” , „Trening Metaboliczny” oraz zajęcia dla Seniorów.

Ewelina Baumert

Posiada uprawnienia Ministerstwa Sportu i Turystyki do prowadzenia zajęć z zakresu rekreacji ruchowej w oparciu o system ćwiczeń hatha-joga.

Uczestniczka warsztatów z polskimi i zagranicznymi nauczycielami jogi (m.in. Agnieszką i Maciejem Wielobób, Patrycją Gawlińską, Januszem Szopą, Jackie Nett, Sue Pennington).

Posiada uprawnienia instruktora samoobrony –legitymacja wydana z upoważnienia Ministra Sportu.

Jest instruktorką marszów nordyckich, ukończyła kurs w oparciu o program szkoleń Szkoły Nord Walk i Szkoły Instruktorów Leki

Agnieszka

Jest magistrem turystyki i rekreacji, od najmłodszych lat związana ze sportem, trenowała jeździectwo i pływanie. Od kilku lat fitness stał się jej sposobem na życie. Jest instruktorem aerobik@step lic. B, Instruktor Deep Work. Brała udział w licznych kursach doszkalających Tbc, treningu funkcjonalnego, obwodowego, Speed Ball oraz workshopach. Obecnie szkoli się w kierunku instruktora Pilates.
Jest założycielem i pomysłodawczynią fanpagu: fitness Gierałtowice – (pierwsza instruktor która w swojej gminie prowadzi zajęcia dla kobiet już 1.5 roku).”

Agnieszka jest zawsze entuzjastycznie nastawiona do zajęć pomaga odreagować stres dnia codziennego przy wspólnym wymagającym treningu.

Agnieszka Woźniak

Instruktor fitness w klubie Stary Hangar. Magister Wychowania Fizycznego o specjalizacji trenerskiej. Trener II klasy Lekkoatletyki, Instruktor PILATES, instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji – Fitness nowoczesne formy aerobiku. Od dzieciństwa związana jestem ze sportem i tańcem, co pomaga mi w osiąganiu realizacji własnych celów. W klubie pracuję jako trener personalny oraz instruktor fitness.
Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach m.in. Pilates I, II, “Zdrowy kręgosłup”, Basic Step, Fit Ball, Trening Funkcjonalny. Brałam udział w różnych warsztatach i kursach organizowanych przez: Open Mind, Reebok University, Reha-fit, Gymnasion, Get-fit fitness.

Lubię pracę z ludźmi, przynosi mi to satysfakcję.

Ponadto jestem instruktorem piłki siatkowej i pływania.
Moja pasja to sport, głównie fitness oraz trening prozdrowotny i siłowy. Podczas treningów personalnych jestem w stanie dostosować ćwiczenia do indywidualnych potrzeb klienta. Osoba otwarta, pełna energii i uśmiech

Rafał Kubicz

 

Wojtek

 

Joanna Żórawska

 

Z wykształcenia socjolog, z zamiłowania instruktor fitness programu
Spinning i Indoor Cycling. Ze sportem związana od 20 lat.

Miłośniczka
sportów wytrzymałościowych. Ma na swoim koncie dziesiątki zawodów
biegowych i rowerowych, w tym maratony i dystanse dłuższe.

Instruktor
kolarstwa od 5 lat.
Uczestnik maratonów Spinning w kraju i za granicą.
Organizator imprez sportowych