Tworzymy Alternatywny Fotoprzewodnik Postindustrialny

Właśnie zaczął się konkurs fotograficznym organizowany przez Gliwicką Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości, w którym Stary Hangar Fitness & Wellness Club jest partnerem.

Obiekty postindustrialne Śląska w Twoim obiektywie – weź udział w konkursie fotograficznym i wygraj cenne nagrody. Wspólnie z Gliwicką Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości oraz Fitness & Wellness Klubem Stary Hangar promuj nieznane zabytki postindustrialne województwa śląskiego.

Zrindustrilaób zdjęcie zabytkowego obiektu postindustrialnego (poza Szlakiem Zabytków Techniki Województwa Śląskiego) i prześlij na adres mailowy konkurs@gwsp.gliwice.pl do 19 sierpnia 2013.

Spośród prac jury wybierze 10 najlepszych zdjęć i te zostaną one opublikowane 30 sierpnia w dodatku do „Gazety Wyborczej” zatytułowanym właśnie Alternatywny Fotoprzewodnik Postindustrialny. Z tych prac publiczność, poprzez głosowanie elektroniczne, wybierze 3 najlepsze, a laureatów poznamy podczas konferencji 20 września w GWSP. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa 10 najlepszych prac, którą potem będzie można zobaczyć u wszystkich partnerów konkursu.

Każdy kto weźmie udział w konkursie ma szansę na jedną z atrakcyjnych nagród – vouchery na pobyt w Hotelu Wilga*** w Ustroniu (właścicielem hotelu jest Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A.), bony do sklepu fotograficznego, wejściówki do Starego Hangaru. Fitness & Wellnes Club w Gliwicach, promessę na studia w GWSP, zestawy odkrywcy zabytków techniki od GWSP (plecaki z ekwipunkiem turystycznym) oraz niespodzianki od Urzędu Miasta w Rudzie Śląskiej.

Partnerzy i sponsorzy: Urząd Miasta w Rudzie Śląskiej, Hotel Wilga *** w Ustroniu, należący do Przedsiębiorstwa Uzdrowiskowego „Ustroń” S.A., Stary Hangar Fitness & Wellnes Club

Patronat medialny: „Gazeta Wyborcza”, „Antyradio”, TVP Oddział w Katowicach

Patronat honorowy:  Śląskie Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Katowicach

Organizator konkursu: Gliwicka Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości.
Regulamin konkursu i szczegółowe informacje na www.gwsp.gliwice.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *