Wrześniowy grafik fitness

Z przyjemnością przedstawiamy Wam nowy grafik zajęć fitness 🙂

Mamy nadzieję, że nie umknęło to Waszej uwadze, że grafik się troszkę zagęścił. A to dopiero początek !

Od września do grafiku powraca:

  • czwartek o 10.00 Senior z Lilianą
  • czwartek o 18.00 Cross trening z Olą Z.
  • piątek o 18.00 Pilates z Agnieszką W.

Pojawiają się także nowe zajęcia:

  • w poniedziałek o 19.00 Pump z Agnieszką U. (zajęcia z wykorzystaniem sztang prowadzone do rytmicznej muzyki)
  • wtorek o 9.00 Yoga + Rytuały Tybetańskie z Eweliną, czyli urozmaicenie zajęć yoga o praktykę 5 ćwiczeń zwanych „starożytnym źródłem młodości”. Prawda, że brzmi tajemniczo. Po zajęciach relaksujemy się przy pysznej herbatce (eliksirze młodości i witalności)
  • wtorek o 18.00 Pump mix z Kasią (zajęcia z wykorzystaniem sztangi, natomiast formuła zajęć bardziej dynamiczna niż na Pump)
  • wtorek o 19.00 Stretch z Kasią (zajęcia 30 min, na których koncentrujemy się na pracy ekscentrycznej mięśni (rozciąganiu)).

Uwaga, wszystkie zajęcia Rowery będą rozpoczynać się o 18.00. Dzięki temu trudniej o pomyłkę, a Ci z Was, którzy będą chcieli skorzystać z drugiej godzinny zajęć, będą mogli płynnie na nią przejść (bez wychodzenia przed czasem, bądź spóźniania się na drugie zajęcia).

Dobra informacja dla silnej grupy Runmageddonowej. Od września, trener Rafał będzie wyciskał z Was ostatnie krople potu przez 90 min – mamy nadzieję, że się zmieści w czasie :-).

Z końcem miesiąca ruszamy również z konkursem strefy fitness. Szczegóły w połowie września, ale już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy. Dla Wszystkich kochających rywalizację i potrzebujących motywacji szykujemy niezłą zabawę, dodatkowo będą do zgarnięcia całkiem przyjemnie nagrody.

Do zobaczenia w klubie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *