Active 60

W naszym klubie posiadamy wyjątkową ofertę dedykowaną do osób po 60 roku życia, które chcą aktywnie spędzać czas oraz zadbać o swoje zdrowie. Są dwie możliwości doboru karnetów:

 Karnet Klasa Biznes – w ramach, którego można codziennie korzystać z pełnej oferty klubu w godzinach od otwarcia do godziny 16. Poza treningiem pro-zdrowotny na urządzeniach Milon wraz z opieką doświadczonych trenerów, jest możliwości skorzystania ze strefy wellness ( sauna sucha, sauna parowa, pokój relaksu ze ścianką solną oraz tężnią, jacuzzi). Ponad to, w każdy wtorek, czwartek i piątek odbywają się zajęcia specjalnie przygotowane i dopasowane do potrzeb osób po 60 roku życia.
– Karnet I klasa dla Seniora – w ramach, którego można codziennie korzystać z pełnej oferty klubu w godzinach od otwarcia do zamknięcia. Poza treningiem pro-zdrowotny na urządzeniach Milon wraz z opieką doświadczonych trenerów, jest możliwości skorzystania ze strefy wellness ( sauna sucha, sauna parowa, pokój relaksu ze ścianką solną oraz tężnią, jacuzzi). Karnet ten daję również możliwość uczestniczenia w zajęciach i rytuałach saunowych, które odbywają się w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Jesteśmy jedynym Klubem w Polsce wyposażonym w prozdrowotny trening firmy MILON. Są to najwyższej generacji sprzęt obsługiwany na zasadzie kart chipowych. Dzięki funkcji memory, ćwiczenia są w pełni bezpieczne. Ponadto nad naszą aktywnością fizyczną czuwają wykwalifikowani trenerzy z zakresu treningu oraz fizjoterapii. Kompleksowy trening ogólnorozwojowy wykonujemy już w 17,5 minuty! Wystarczy 2 razy w tygodniu by czuć się zdrowo, wzmocnić swoje mięśnie oraz zapobiegać tak popularnym bólom jak bóle kręgosłupa, stawów, kończyn.

Uzupełnieniem treningu na maszynach firmy MILON są zajęcia m.in. ZDROWY KRĘGOSLUP, PILATES, YOGA, STRETCH (rozciąganie) oraz bardziej dynamiczne formy fitness.

Do Państwa dyspozycji w ramach członkostwa :

  • Trening Milon – obwód prozdrowotny na wszystkie najważniejsze partie mięśniowe
  • Strefa CARDIO – bieżnie, rowerki stacjonarne, orbit reki, stepery
  • Zajęcia grupowe – Zdrowy Kręgosłup, Yoga, Pilates, Stretch, Senior, Spalanie+pośladki, Brzuchy, BPU (brzuch, pośladki, uda), Rzeźba (zajęcia ujędrniające)
  • Tenis stołowy – rozgrywki, turnieje
  • Świat saun ze ścianką solną oraz tężnią