Porady fizjoterapeuty

Fizjoterapia polega na wykorzystaniu w celach leczniczych ruchu oraz innych czynników fizycznych, z jakimi spotykamy się w naturze.

Celem fizjoterapii jest poprawa sprawności ruchowej i siły organizmu, złagodzenie bólu i przywrócenie sprawności fizycznej.

Fizjoterapia nie jest zabiegiem zarezerwowanym dla elitarnych sportowców, ani nawet dla tych, którzy wracają do zdrowia po kontuzji. W rzeczywistości może z niej skorzystać każdy, aby móc poprawić swoje zdrowie.

 

Dlaczego warto skorzystać?

Wiarygodne informacje

Konsultacje udzielane są przez fizjoterapeutę posiadającego Prawo do Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty nadane przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że jest to osoba, która posiadaa odpowiednią wiedzę, a jej porady będą adekwatne do Twojej sytuacji i Twojego stanu zdrowia.

Indywidualne podejście

Indywidualna konsultacja pozwoli ustalić jakie działania powinieneś podjąć, dostosowując je nie tylko do Twojego stanu zdrowia, ale także możliwości czasowych i Twoich oczekiwań względem własnej sprawności. Zdajemy sobie sprawę, że nie u każdego sprawdzi się jedna metoda działania, a indywidulane dopasowanie działań może być kluczowe dla osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

Profilaktyka

Wszyscy wiemy, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć.  Dlatego też warto umawiać się na konsultacje jeżeli tylko zauważymy u siebie jakieś objawy, które nas zaniepokoją. Przy odpowiednio wcześnie podjętych działaniach, możemy bardzo skutecznie pozbyć się problemu bez stosowania jakichkolwiek inwazyjnych metod leczenia.