Masaż

Daj się dotknąć… dosłownie i w przenośni. Masaż niesie bowiem ze sobą uzdrawiającą moc dotyku, wpływając zarówno na ciało, jak i umysł. W zależności od rodzaju, likwiduje napięcia mięśniowe, kształtuje sylwetkę lub wzmacnia cały organizm, niemniej jednak zawsze niesie ze sobą niezwykłe doznania i wprowadza w stan głębokiego odprężenia. Towarzyszące temu bogactwo nut zapachowych oraz kojąca muzyka pozwolą Ci przywrócić harmonię i odzyskać wewnętrzny spokój. To prawdziwa uczta dla zmysłów, na którą pragniemy Cię serdecznie zaprosić.

Rodzaje masaży

Najlepsze efekty daje masaż wykonany przez profesjonalnego masażystę. Nasza masażystka Asia wykonuje kilka rodzajów masaży. Przekonaj się sama/sam i oddaj się w ręce profesjonalisty. Zapisy i informację na recepcji klubu.

Klasyczny

pozwala się pozbyć napięcia mięśni spowodowanego codziennym stresem i codziennym trybem życia. Poprawia elastyczność mięśni, aktywizuje działanie układu limfatycznego, pomaga pozbyć się efektu zatrzymywania wody w organizmie. Dzięki umiarkowanej sile wykonywania zabiegu poprawia się krążenie krwi a tym samym przemiana materii i usuwanie toksyn z organizmu.

Sportowy

po wysiłku fizycznym jest masażem regenerującym organizm. Przeprowadza się go w przerwie między poszczególnymi startami oraz przede wszystkim bezpośrednio po zawodach sportowych lub po intensywnym wysiłku fizycznym. Zadaniem tego masażu jest doprowadzenie w krótkim czasie organizmu sportowca po dużym wysiłku do stanu prawidłowego, ponieważ we współczesnym sporcie występują olbrzymie obciążenia przenoszące się na narząd ruchu, które poprzez sumowanie się mikrourazów mogą powodować kontuzje.

Zabieg „Marokański sen”

  • Seans w saunie parowej
  • Peeling złuszczający rękawicą Kessa oraz Savon Noir
  • Masaż relaksacyjny aromatycznymi olejkami
  • Oczyszczanie twarzy
  • Masaż twarzy olejkiem arganowym „Płynne złoto Maroka”
  • oraz do wyboru: kapsułka, serum lub maska

Zabieg kompleksowy oczyszczający organizm zarówno na poziomie głębszych warstw skóry (sauna parowa) jak i usuwający martwy naskórek ( czarne mydło Savon Noir w połączeniu z złuszczającą rękawicą Kessa) . Tak przygotowana skóra jeszcze lepiej przyswaja składniki pielęgnujące ze stosowanych przy masażu aromatycznych olejków. Oczyszczanie twarzy oraz masaż poprawia krążenie , odblokowuje limfę i ujędrnia skórę.

Relaksacyjny

ma na celu przede wszystkim wyciszenie i powrót do równowagi . Zabieg jest oparty na spokojnych podłużnych, oraz kolistych ruchach , które obniżają napięcie mięśniowe. Podczas sesji używany jest olejek aromatyczny , dobrany tak aby eliminować stres oraz uspokoić nerwy.

Zapisz się na masaż