Octagon

Zajecia grupowe na Octagonie w każdy wtorek.

Octagon to brama, która swym wyglądem przypomina „plac zabaw z dzieciństwa”. Dzięki dużej możliwości doboru ćwiczeń pozwala na przeprowadzenie wszechstronnego treningu siłowego.

Brama Octagon została zaprojektowana w taki sposób, aby zaangażować jednocześnie jak największą grupę ćwiczących, pozwalając im na kompleksowy trening całego ciała.

Wykorzystując takie przyrządy i trenażery jak: TRX, bosu, stepy, worki, platformę do podnoszenia ciężarów wraz z dyskami, hantle, Kettlebells czy też akcesoria do treningu zwinnościowego (drążki, uchwyty do wspinaczki) klub stworzył unikalną strefę do treningu funkcjonalnego, która zadowoli każdego ćwiczącego.

Zajęcia prowadzone w formie stacyjnej lub obwodu ćwiczebnego przyczyniają się do wzrostu siły mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej, kształtowaniu sylwetki oraz poprawie kondycji i ogólnej sprawności organizmu.

Jednym słowem BRAMA OCTAGON TO FUNKCJONALNY PLAC ZABAW DLA DOROSŁYCH, która pozwoli przeprowadzić wszechstronny trening grupowy jak i personalny pod okiem instruktora.