Działamy dalej!

Nasza strefa Squasha i Tenisa stołowego czeka na Was!

 Jeśli przygotowujecie się do współzawodnictwa sportowego w sportach sprawnościowych, sylwetkowych czy siłowych to umożliwimy Wam trening w ramach zorganizowanych bloków zajęć sportowych na strefie siłowej!

Zajęcia online!

Ruszamy z zajęciami online!
Już od środy, będziemy się z Wami spotykać trzy razy w tygodniu o godz. 19.15.

 

 

Pierwszy raz ? Odbierz darmową wejściówkę

Zadzwoń do nas i dowiedz się jak to zrobić

Gym

Oferta dla firm

Toruńska 1, 44-100 Gliwice

biuro@staryhangar.pl

Aktywni i efektywni w klubie i w pracy

Aktywność fizyczna pracowników przynosi obopólną korzyść: dla nich samych oraz dla ich pracodawców. Właśnie dzięki temu, karnet do klubu fitness jest jedną z najlepszych form pozapłacowego wynagradzania i motywowania pracownika. Pracownicy mają możliwość aktywnego wypoczynku, pracodawca zaś zyskuje zdrową i zadowoloną kadrę.

  Oferujemy

  Członkostwa firmowe

  Karty podarunkowe

  Integracje firmowe

  Wynajem sali

  Dołącz do naszej rodziny

  Najważniejszą częścią każdego przedsiębiorstwa są pracownicy to właśnie oni kształtują firmę i mogą stanowić źródło przewagi konkurencyjnej, dzięki swemu zaangażowaniu wkładanemu w wykonywanie swoich obowiązków. Zadowoleni pracownicy są wydajniejsi i bardziej lojalni. Służyć temu ma marketing wewnętrzny, który ma za zadanie min. pozyskiwanie pracowników oraz tworzenie właściwych systemów motywacji. Pracowników można motywować za pomocą różnorodnych środków jednym z lepszych sposobów jest system motywacji pozafinansowej obejmuje min. premiowanie pracowników poprzez fundowanie im nieodpłatnie bądź też częściowo odpłatnie karnetów na zajęcia sportowo – rekreacyjne.