Akcja mikołajkowa

AKCJA MIKOŁAJKI❄️? KOCHANI kto z nas nie lubi dostawać prezentów?? A komu sprawia jeszcze większą przyjemność niż otrzymywanie upominków, obdarowywanie drugiej osoby? Nasza zabawa „AKCJA MIKOŁAJKI” daje możliwość bycia ŚW. MIKOŁAJEM, jednocześnie nie pozbawia szansy na otrzymanie upominku??.

ZASADY zabawy:

• od 5 do 7 GRUDNIA na naszej recepcji będzie znajdowało się MAGICZNE NACZYNIE, do którego nasze wyjątkowe POMOCNICE ŚW. MIKOŁAJA będą wrzucać karteczki z danymi osób chcących wziąć udział w zabawie.

• w zabawie mogą wziąć udział WSZYSCY, którzy czują MAGIĘ ŚWIĄT, mają w sobie coś z ŚW. MIKOŁAJA i zasilą 2 zł monetą (dozwolone i mile widziane większe kwoty?) puszkę, do której zbieramy na leczenie MAŁEGO MIKOŁAJA chorującego na straszną chorobę, jaką jest SMA – https://www.siepomaga.pl/miki-sma.

• KAŻDY GEST, NAWET NAJDROBNIEJSZY …ZMIENIA ŚWIAT, CZYJŚ ŚWIAT… Nie wiemy, jak WY, ale my podpisujemy się pod tą sentencją. Jednocześnie chcemy także być ŚW. MIKOŁAJAMI?.

Dlatego 8 GRUDNIA WYLOSUJEMY spośród osób biorących udział w zabawie: VOUCHERY DLA DWÓCH OSÓB NA PEELING KAWITACYJNY FIRMY ORIFLAME, OZDOBY ŚWIĄTECZNE wykonane przez NASZĄ INSTRUKTORKĘ AGĘ,

TRENING PERSONALNY ORAZ NAJSAMCZNIEJSZE HANGAROWE KOKTAJLE BIAŁKOWE?.

ZACHĘCAMY DO ZABAWY I WSPÓLNEGO POMAGANIA??❤️.