Partnerzy

JestemFit

Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszego partnera – JestemFIT.pl, u którego na stronie znajdziecie Państwo ciekawe artykuły dotyczące zdrowego trybu życia. Polecamy i zapraszamy ?

Akademia Bezpiecznej Jazdy LANETTE

Od dziś dla wszystkich Klientów w recepcji klubu dostępne będą 5-10% karty rabatowe na usługi ABJ LANETTE: – kursy nauki jazdy B i A, – warsztaty doskonalenia jazdy samochodem i motocyklem. Zapraszamy zainteresowanych ?

VICTORIA DAY SPA

Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszego partnera – INSTYTUT ODNOWY BIOLOGICZNEJ VICTORIA DAY SPA, który znajduje się na Rynek 3/2, 44-100 Gliwice. W ich ofercie znajdziecie Państwo wiele ciekawych zabiegów na ciało: – „Czekoladowa inspiracja” jest zabiegiem obejmującym: + peeling czekoladowy, + puszysty mus, + maska czekoladowa, + masaż masełkiem czekoladowym, – „Sekret Baristy” jest zabiegiem obejmującym: + peeling kawowy, + puszysty mus, + maska kawowa, + masaż masełkiem kawowym. Polecamy i zapraszamy ?

Boutique Ludwig

Witamy w naszej grupie nowego Partnera – Boutique Ludwig, które mieści się przy ulicy Bytomskiej 11-13 w Gliwicach. Informujemy, że mają dla naszych Klubowiczów 15% rabatu (przy płatności gotówką) na zakupy z Kolekcji Damskiej ? Zapraszamy na udane zakupy! ?

Fryzjerstwo Łukasz Ludwig

Szanowni Państwo! Witamy w naszej grupie nowego Partnera – Fryzjerstwo Łukasz Ludwig, które mieści się przy ulicy Bytomskiej 11-13 w Gliwicach. Informujemy, że mają dla naszych Klubowiczów 15% rabatu (przy płatności gotówką) na usługi fryzjerskie damskie i męskie za okazaniem naszej karty klubowicza * rabaty nie łączą się z kartą stałego klienta * podczas rezerwacji prosimy o zgłoszenie karty Klubowicza Serdecznie zapraszamy!

OPEN THE DOOR

Szukasz świeżego sposobu na kreatywne spędzenie wolnego czasu? Chcesz dobrze się bawić, a brakuje Ci już pomysłów? Zapraszamy do Open The Door w Gliwicach. Gry typu „escape the room” to nowatorska forma rozrywki, która jest odwzorowaniem gry komputerowej w realnym świecie. Zadaniem grupy 2-4 osób jest wydostanie się ze specjalnie przygotowanego pokoju, pełnego zagadek, szyfrów i tajemnic w czasie 45 minut. Ten rodzaj rozrywki przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, który jest jednocześnie ciekawą alternatywną na wyjście ze znajomymi lub rodziną, a także sposobem na urodziny, wieczory kawalerskie, panieńskie czy też spotkania integracyjne. Czy jesteś gotów podjąć wyzwanie? Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji lub zarezerwować pokój, wejdź na: openthedoor.net.pl facebook.com/OpenTheDoorPL„

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA DĄBROWSCY

Witamy wśród naszych partnerów Agencje Ubezpieczeniową Dąbrowscy, która za okazaniem karty do naszego Klubu nalicza zniżki specjalne. Zapraszamy ?

Fabrykasiły.pl

Biuro Tłumaczeń Tlumaczenia.pl

Szanowni Państwo! Witamy w naszej grupie nowego Partnera – Biuro Tłumaczeń Tlumaczenia.pl. Informujemy, że mają dla naszych Klubowiczów 10% rabatu na swoje usługi ? Serdecznie zapraszamy! ?

MONTEX – OCHRONIMY CIĘ PRZED SŁOŃCEM!!!

Drodzy Klubowicze!!! Chcielibyśmy przedstawić nowego partnera firmę MONTEX, która produkuje okienne systemy osłonowe do wnętrza i na zewnątrz domu. W stałej ofercie znajdują się: rolety materiałowe, żaluzje pionowe, żaluzje poziome, rolety materiałowych w kasecie, rolety zewnętrzne, moskitiery, maty bambusowe i inne. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.rolety-montex.pl ?

GRUPA DĄBORWSCY

Szanowni Państwo! Witamy w naszej grupie nowego Partnera – Grupa Dąbrowscy.Informujemy ,że mają dla naszych Klubowiczów 15% rabatu na swoje usługi ? Kupony rabatowe Grupy Dąbrowscy dostępne są u doradcy klienta oraz w recepcji naszego klubu ? Serdecznie zapraszamy! ?

Fight Club Knurów

Chcemy przedstawić Państwu naszego nowego Partnera  FC z Knurowa z którym podjęliśmy współpracę. Klub ten mieści się w Knurowie przy ul.Witosa 8 w Knurowie W ramach współpracy nasi Klienci mogą korzystać z usług  Pratnera z 10 % rabatem. Wszystkich tych,którzy chcieliby rozpocząć przygodę ze Sztukami Walki lub poznać tajniki Samoobrony zapraszamy do zapoznania się z ofertą klubu    http://www.fcknurow.pl/

Konsultacje dietetyczne

KLINIKA DEPILACJI IDEALNIE

Dobre samopoczucie to nie tylko smukłe i zgrabne ciało, ale również idealnie gładka skóra. Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatne konsultacje przeprowadzone przez kosmetologów z Kliniki Depilacji Idealnie w Gliwicach. Klinika specjalizuje się w trwałej depilacji laserem diodowym LightSheer. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia.Zapraszamy do KLINIKI DEPILACJII IDEALNIE- www.idealnie.eu

Magdalena Froń i Maciej Nagórski

Z przyjemnością witamy w naszym gronie Partnerów sportowa parę taneczna- Magdalenę Froń i Macieja Nagórskiego. Oto, co piszą o sobie: Maciej Nagórski & Magdalena_Froń  

Restauracja L’Avion

W Restauracji L’Avion 5 % zniżki za okazaniem karty klubowej Starego Hangaru

 

Clooud NOWA EKSKLUZYWNA MARKA DLA KOBIET

Clooud NOWA EKSKLUZYWNA MARKA DLA KOBIET. Kolekcja dostępna od 2 maja w Galerii Handlowej EUROPA CENTRALNA w Gliwicach, ul. Pszczyńska 315. Z kartą klubową Stary Hangar 10% zniżki na zakupy w salonie Clooud. Nasz strona internetowa www.clooud.pl Zapraszamy!

Profi-Lingua

Z kartą klubową Starego Hangaru – 10% zniżki na kursy językowe!

BeautifulSkin

BeautifulSkin to najwyższej klasy sprzęt, profesjonalny personel, nowoczesna aranżacja, dająca jednocześnie poczucie komfortu i intymności. Nasz zespół składa się z doświadczonych kosmetologów, którzy zawsze służą Państwu radą i pomocą. Wieloletnie doświadczenie Centrum Dystrybucji Image na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej daje gwarancje ciągłego rozszerzania oferowanych technologii i tym samym zaspokajanie potrzeb oraz oczekiwań klientów naszych gabinetów. Sprawdź nas, niczym nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać. Z kartą klubową Starego Hangaru – 10% zniżki!

GALERIA POKUSA

„GALERIA POKUSA” – ul Zygmunta Starego 6, Gliwice, 10% zniżki na zakupy przy płatnosciach gotówkowych, 5% zniżki przy płatrnościach kartą www.kwiatowapokusa.pl

Perfumeria „SEPHORA”

Perfumeria „SEPHORA” – Centrum Handlowe Auchan ul Rybnicka 207, Gliwice – 15% zniżki na zakupy; http://www.sephora.pl/pl/pid55-magid6861-C.H.Auchan.html