Zajęcia fitness dla każdego

Zajęcia fitness odbywają się w grupie. W zespole o wiele łatwiej zmobilizować się do treningu, niż gimnastykując się samej. Plusem są stałe godziny treningu, a także różnorodność zajęć, od wzmacniających, choreograficznych po mentalne, dlatego też zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jest to wymarzony trening dla kobiet, które pragną mieć jędrne pośladki, smukłe uda i płaski brzuch.

Ciało i umysł

Ciało i umysł to zajęcia fitness, na które składają się elementy tai chi, jogi i pilatesu. Dzięki body balance wzmocnisz wszystkie grupy mięśni, poprawisz swoją koncentrację i koordynację ruchową. Ćwiczenia przywracają też wewnętrzną równowagę i odstresowują.

Siła i wzmacnianie

Trening ten jest mieszanką wzmacniania, modelowania i kondycji Twojego ciała. Ćwiczą wszystkie partie mięśniowe. Pomaga on w ujędrnianiu ciała i wypracowywaniu lepszej definicji mięśni przy stałej wadze. Trening budujący siłę, moc, wytrzymałość oraz poprawiający ogólną sprawność fizyczną.

Spalanie i kondycja

Efektywny trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. To trening o zmiennej intensywności, ułożony na zasadzie interwału, co powoduje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Dodatkową zaletą regularnego wykonywania tego typu ćwiczeń jest szybki wzrost siły i kondycji. Metodyka i sprzęty będą często zmieniane, więc nie obawiaj się nudy

Taniec i Spalanie

Trening polega na stopniowej nauce prostych kroków w rytm muzyki. Zajęcia dają mnóstwo radości, pozwalaja poprawić naszą pamięć i koordynację ruchową a także doskonale spalają tkanke tłuszczową.

Zrób pierwszy krok