Działamy dalej!

Nasza strefa Squasha i Tenisa stołowego czeka na Was!

 Jeśli przygotowujecie się do współzawodnictwa sportowego w sportach sprawnościowych, sylwetkowych czy siłowych to umożliwimy Wam trening w ramach zorganizowanych bloków zajęć sportowych na strefie siłowej!

Zajęcia online!

Ruszamy z zajęciami online!
Już od środy, będziemy się z Wami spotykać trzy razy w tygodniu o godz. 19.15.

 

 

Pierwszy raz ? Odbierz darmową wejściówkę

Zadzwoń do nas i dowiedz się jak to zrobić

Sauny

Jedną z atrakcji pobytu w Starym Hangarze  jest nieograniczony dostęp do wielofunkcyjnej strefy Wellness. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy 3 sauny: saunę fińską, saunę parową oraz saunę infrared. Połączone są ze strefą relaksu, w której można się ochłodzić i rozluźnić.

 

Nasz Klub należy do Polskiego Towarzystwa Saunowego.

 

Rytuały saunowe

Na czym polega rytuał saunowy?

Są to krótkie seanse wykonywane przez naszych Sauna Maister , którzy przy pomocy zwilżonego ręcznika lub wachlarza rozprowadzają gorące powietrze po wnętrzu sauny. Używają przy tym wybranych przez siebie aromatów, które w połączeniu ze sztuka poruszania ręcznikiem czynią z rytuału unikalny pokaz.

Wszystkich tych, którzy są znudzeni zwykłym saunowaniem zapraszamy do tych kilkunastominutowych podróży, które gwarantują silne pobudzenie naszych zmysłów.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne sytuały saunowe, które odbywają się w saunie na terenie naszej strefy WELLNESS:

PONIEDZIAŁEK – o godzinie: 19:40, 20:10 i 20:40

ŚRODA – o godzinie: 19:40, 20:10, 20:40, 21:10

PIĄTEK – o godzinie: 19:40, 20:10, 20:40, 21:10

 

 

Nasi Saunamistrzowie

 

 

Mirela

Paweł

Mateusz

 

Chcesz wiedzieć więcej?