Członkostwa

Zależy Ci na elastyczności? Z naszymi karnetami nie jesteś związany jest z koniecznością podpisania umowy. Każdy karnet pozwala na korzystanie z bogatej oferty usług dostępnych w Starym Hangarze. Uprawniają do nielimitowanego wstępu na siłownię, zajęcia fitness, a także strefy saun i relaksu. Dodatkowo oferujemy  wprowadzenie Klubowicza pod okiem trenera, wraz z treningiem personalnym dostosowanym do jego indywidualnych możliwości. Każdy znajdzie coś dla siebie! Jeśli jednak nie ma karnetu spełniającego Twoje wymagania, skontaktuj się z nami, ułożymy plan specjalnie dla Ciebie!

* Ceny nie zawierają opłaty administracyjnej. Opłata obowiązuje klienta raz ale tylko w przypadku ciągłości karnetu i 3 miesiące od jej zakończenia

Zajęcia Fitness

W Naszym Klubie funkcjonuje wiele rodzajów Zajęć Grupowych! I ciągle się rozwijamy.

Sporty rakietowe

Nasi klubowicze zyskują zniżki na godzinę gry w Squasha lub Tenisa Stołowego.

Analiza składu masy ciała

Do Twojej dyspozycji jest również profesjonalna waga Tanita PRO, która przeanalizuje skład Twojego ciała, BMR, wiek metaboliczny i wszystko inne byś lepiej mógł sprawdzać swoje postępy!

Bezpłatna opieka trenerska

Nasi Trenerzy są do państwa dyspozycji i  z chęcią poprawią błędy, podpowiedzą na czym się skupić i na co uważać.

Z ich porad można skorzystać bezpłatnie, codziennie od poniedziałku-piątku w godzinach 6:00-13:00 , 15:00-22:00 oraz w weekendy.

Pokład zabaw

Czasowo zamknięty z powodu zagrożenia koronawirusem.

W Naszym Klubie nie musisz wybierać między zadbaniem o siebie a opieką nad dzieckiem! Nasza opiekunka zaprasza wszystkie dzieciaczki w wieku 2-8 lat w każdy poniedziałek, środę i piątek. Na pewno nie będą się nudzić!

* za wyjątkiem wakacji

Specjalna oferta na ten trudny czas

Wejścia jednorazowe

Sporty rakietowe

Karnet 4 wejść na sporty rakietowe w cenie od 100zł.
Karnet 8 wejść na sporty rakietowe w cenie od 160zł.

tLENOTERAPIA

Karnet 4 wejść na sporty rakietowe w cenie od 100zł.
Karnet 8 wejść na sporty rakietowe w cenie od 160zł.