Opinie

Grzegorz

Bez wątpienia profesjonalizm obsługi jest tym, co wyróżnia to miejsce. Kompaktowość miejsca i bliskość do centrum, eksperci na miejscu, wraz ze świetną kuchnią na miejscu. Oto cała prawda.

 

Michał Cąpała

W kolarstwie ciężki trening zimą to podstawa do budowania dobrej formy. Stary Hangar to miejsce które doskonale pozwala mi przygotować się do sezonu startowego. Po ciężkich treningach na rowerze strefa Weelness z której najwięcej korzystam świetnie wpływa na regeneracje. Ćwiczenie na maszynach to czysta przyjemność, gdy czegoś nie wiem trener zawsze służy pomocą. Polecam wszystkim kolarzom i nie tylko.   Michał Cąpała wyniki – 1 miejsce Open Mistrzostwa Dolnego Śląska w Maratonie MTB – 1 miejsce Open dystans Giga Legia Maraton # Warszawa Bemowo – 2 miejsce Open dystans Mega Bike Maraton # Bielawa – 2 miejsce Open dystans Mega Bike maraton # Szklarska Poręba – 3 miejsce Open dystans Mega Bike Maraton #Miękkinia – 3 miejsce kat.U-23 Jelenia Góra MTB Race – 2 miejsce Open dystans Mega Bike Maraton # Bielawa – 5 miejsce kat.U-23 Mistrzostwa Polski w Maratonie Obiszów – 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Bike Maraton dystans Mega – 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Skandia Maraton dystans Mega – 2 miejsce Open w klasyfikacji generalnej wyścigu etapowego Gwiazda Mazurska – 2 miejsce Open dystans Mega Skandia Maraton #Bytów – 1 miejsce drużynowo Akademickie Mistrzostwa Polski XC

 

Magda

Na wizytę w Starym Hangarze namówiła mnie koleżanka. Poszłam pełna obaw czy to aby właściwie miejsce dla kobiety w wieku 40+. Jednak już pierwszy pobyt rozwiał moje niepewności  – okazało się, że niezależnie czy masz lat 20 czy 50, nosisz rozmiar XS czy XL znajdziesz tu coś dla siebie! Sympatyczni Trenerzy służą radą i pomocą w doborze ćwiczeń, a miłe Panie z recepcji serwują pyszną kawę. Miejsce jest profesjonalnie wyposażone i lśni czystością. Chciałoby się rzec „Hangar Stary, ale jary!”. Polecam wszystkim Paniom, które chcą zrobić coś dla SIEBIE w przyjemnej i życzliwej atmosferze!

 

Marcin

Stary Hangar to klub, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wielokrotnie już mile zostałem zaskoczony pomysłowością i zaangażowaniem zespołu w to, aby Klubowiczom było jak najlepiej. Będąc od niemalże początku istnienia Starego Hangaru wciąż z chęcią tam wracam i bynajmniej nie tylko po to aby ćwiczyć na siłowni czy grać w badmintona, Stary Hangar to przede wszystkim wspaniali ludzie – zarówno Klubowicze jak i Załoga!

 
 

Krzysztof

„Bardzo dobry club , profesjonalna obsługa i życzliwość osób tu przebywających. Sam dojeżdżam tu aż 40km bo naprawdę warto. Klub czysty , zadbany i co ważne dla mnie ma squash. Rekomenduje to miejsce każdemu. Panie czuja się tu bardzo komfortowo, bo nikt ich nie zaczepia wzrokowo jak ćwiczą z płci męskiej.”

 

Mariusz Kozak

Sport od zawsze jest moją pasją, z kolarstwem jestem związany od 2008 roku, kiedy po raz pierwszy wystartowałem w kategorii junior na maratonie mtb. Aby ciagly rozwój mojej formy był możliwy musiałem pomyśleć o profesjonalnym treningu, a nieodzownym elementem profesjonalnego przygotowania w okresie budowania bazy jest trening ogólnorozwojowy na siłowni oraz to o czym większość sportowców zapomina, czyli regeneracja oraz aktywny wypoczynek w okresie przejściowym. Wszystko to w jednym miejscu mogę znaleźć w starym hangarze. Sauna po treningu na siłowni, squash lub tenis stołowy w wolnych od ciężkich treningów na rowerze dniach, to już nie problem, dzięki czemu spokojnie mogę się skupić na realizowaniu planu treningowego zamiast poszukiwać odpowiednich miejsc do jego realizacji. Ponadto odpowiednio wykwalifikowana obsługa starego hangaru, dba o to abym wszystkie ćwiczenia wykonywał poprawnie i aby proces regeneracji zmęczonego po ciężkim sezonie 2012 organizmu przebiegał jak najefektywniej. Polecam: II vice-mistrz Polski w maratonie mtb 2012 w kat U-23 Mariusz Kozak Mariusz  Kozak  wyniki – v-ce mistrz polski w półmaratonie XCM –  II v-ce mistrz polski XCM w kat.U-23 –  9 miejsce akademickie Mistrzostwa Świata XCO –  Triumfator Bikemaraton i Skandia maraton na dystansie mega –  Zwycięzca Poland Bike maraton Otwock i Jasienica –  II czas Uphill MTB Równica –  3 miejsce Puchar Polski XCO Ustróń-Palenica –  II akademicki v-ce mistrz polski w jeździe na czas na rowerach górskich.

 

Malwina

Klub Stary Hangar to miejsce w którym idealnie łączy się idea zdrowego trybu życia z rozrywką i zabawą. Uwielbiam zajęcia grupowe prowadzone przez świetnie przygotowanych instruktorów, a cyklicznie organizowane imprezy sprawiają, że jest to miejsce w którym z przyjemnością spędzam swój wolny czas, ze znajomymi.