Nasi trenerzy

Ola

Aleksandra Zapart

Absolwentka wrocławskiego AWF z tytułem magistra. Licencjonowana trenerka personalna stale rozwijająca się i podnosząca swoje kwalifikacje. Od dziecka uzależniona od aktywności fizycznej. Pasjonatka biegania I ćwiczeń siłowych. Wielokrotna uczestniczka Mistrzostw Polski w biegach lekkoatletycznych z przeszkodami I biegach przełajowych. Zawsze uśmiechnięta, otwarta I pozytywnie nastawiona do życia.

Paweł P.

Paweł Podgórski

Sport towarzyszy mu w życiu od najmłodszych lat.
Od wielu lat gromadzi i poszerza swoją wiedzę na temat różnych rodzajów aktywności fizycznej, począwszy od kulturystki, nowych form fitnessu i kształtowania ciała. Początkową swoją wiedzę zdobywał poprzez czytanie wielu książek na temat sportu oraz dietetyki. Drugim krokiem w zakresie rozszerzania mojej wiedzy było przechodzenie wielu szkoleń i warsztatów. 
Swoje doświadczenia związane z aktywnością fizyczną zdobywał jako kulturysta.  Dorobek doświadczeń :
II miejsce – kulturystyka ekstremalna mężczyzn do 70kg-Wicemistrz Ogólnopolskich Mistrzostw Śląska w Kulturystyce i Fitness w Częstochowie 2015 -Federacja IFBB
Finalista Mistrzostw Polski -Kulturystyka ekstremalna mężczyzn do 70kg Kielce 2015 – Federacja IFBB 
Finalista Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce ekstremalnej do 75kg Katowice 2014 – Federacja IFBB
Kursy – szkolenia:
Trener Personalny
Wiedza plus umiejętności oraz doświadczenie przekładają się na sukces

Aleksandra

Aleksandra

Trener i instruktor sportów siłowych – specjalizuje się w kształtowaniu kobiecej sylwetki oraz nauce poprawnych wzorców ruchowych. Uśmiechnięta i kompetentna osoba z którą zrealizujesz swoje sportowe cele.

 

 

Waldek

Waldek

Trener osobisty i instruktor kalisteniki – specjalista sprawności ruchowej który udowadnia, że masa mięśniowa i wysoka sprawność fizyczna idą ze sobą w parze