Działamy dalej!

Nasza strefa Squasha i Tenisa stołowego czeka na Was!

 Jeśli przygotowujecie się do współzawodnictwa sportowego w sportach sprawnościowych, sylwetkowych czy siłowych to umożliwimy Wam trening w ramach zorganizowanych bloków zajęć sportowych na strefie siłowej!

Zajęcia online!

Ruszamy z zajęciami online!
Już od środy, będziemy się z Wami spotykać trzy razy w tygodniu o godz. 19.15.

 

 

Pierwszy raz ? Odbierz darmową wejściówkę

Zadzwoń do nas i dowiedz się jak to zrobić

Pokład zabaw

 

W Starym Hangarze nie musisz wybierać pomiędzy czasem spędzonym ze swoimi pociechami, a zadbaniem o siebie. Nasza opiekunka Pani Agata zaprasza wszystkie dzieciaczki w wieku 2-8 lat w poniedziałki, środy oraz piątki w godzinach 16:30 – 21:00 na pokład zabaw.

W naszym klubie znajduje się również Xbox 360 wyposażony w Sensor Kinect. Te urządzenie to pierwsze rozwiązanie pozwalające połączyć zdrową aktywność fizyczną z porywającą rozrywką. Dzięki czujnikowi Kinect, system skanuje ciało gracza i przenosi wszystkie jego ruchy w wirtualny świat gier wideo. W ten sposób, widząc na ekranie piłkę, można ją kopnąć, rzucić lub złapać za pomocą naturalnych ruchów.

Żadnych pilotów, żadnych przycisków, żadnych barier – gramy wyłącznie, poruszając własnym ciałem. Pod okiem trenera oraz opiekunki z pokładu zabaw dziecko jest całkowicie bezpieczne i bez obaw może rozegrać z nami mecz piłki nożnej bądź wziąć udział w zawodach lekkoatletycznych.

To idealne rozwiązanie, żeby oderwać dziecko sprzed ekranu komputera.

Zapraszamy!

W czasie wakacji, pokład zabaw nieczynny.

 

Prace dzieci