Instruktorzy Fitness

Kasia

Kasia Okoń

Jest absolwentką Politechniki Śląskiej. Z zawodu logistyk z powołania Instruktor Fitness, Trener Personalny oraz pasjonatka zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej.
Bezustannie wyznacza sobie kolejne cele, które realizuje w całości. Jest osobą energiczną i wymagającą (przede wszystkim od siebie ?)
Swoją przygodę z szeroko pojętym fitnessem rozpoczęła w wieku 16 lat – najpierw jako uczestnik by później stać się Instruktorem Fitness i Trenerem Personalnym. Wcześniej związana ze sportem – taniec towarzyszył jej od najmłodszych lat.
Do jej ulubionych form zajęć należą wszelkie formy Step – zarówno choreografia jak i trening funkcjonalny. Dlaczego? Dlatego, że każdą z tych lekcji można stworzyć tak, aby była jedyna w swoim rodzaju. A oznacza to, że nuda nie ma wstępu na Nasze zajęcia !

Kursy które ukończyła:
• Instruktor Fitness (IFAA),
• Trener Personalny (AMS),
• Dietetyka i Suplementacja (Jakub Mauricz),
• Programowanie Treningowe (AMS),
• Power Barbell (EFS),
• Fitball (EFS)
• New TBC (EFS),
• Step Advanced (OM),
• Step Inspiration (Sebastian Piątek)
• Liczne konwencje fitness.

Agnieszka

Agnieszka

Jest magistrem turystyki i rekreacji, od najmłodszych lat związana ze sportem, trenowała jeździectwo i pływanie. Od kilku lat fitness stał się jej sposobem na życie. Jest instruktorem aerobik@step lic. B, Instruktor Deep Work. Brała udział w licznych kursach doszkalających Tbc, treningu funkcjonalnego, obwodowego, Speed Ball oraz workshopach. Obecnie szkoli się w kierunku instruktora Pilates.
Jest założycielem i pomysłodawczynią fanpagu: fitness Gierałtowice – (pierwsza instruktor która w swojej gminie prowadzi zajęcia dla kobiet już 1.5 roku).”

Agnieszka jest zawsze entuzjastycznie nastawiona do zajęć pomaga odreagować stres dnia codziennego przy wspólnym wymagającym treningu.

Agnieszka W.

Agnieszka Woźniak

Instruktor fitness w klubie Stary Hangar. Magister Wychowania Fizycznego o specjalizacji trenerskiej. Trener II klasy Lekkoatletyki, Instruktor PILATES, instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji – Fitness nowoczesne formy aerobiku. Od dzieciństwa związana jestem ze sportem i tańcem, co pomaga mi w osiąganiu realizacji własnych celów. W klubie pracuję jako trener personalny oraz instruktor fitness.
Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach m.in. Pilates I, II, “Zdrowy kręgosłup”, Basic Step, Fit Ball, Trening Funkcjonalny. Brałam udział w różnych warsztatach i kursach organizowanych przez: Open Mind, Reebok University, Reha-fit, Gymnasion, Get-fit fitness.

Lubię pracę z ludźmi, przynosi mi to satysfakcję.

Ponadto jestem instruktorem piłki siatkowej i pływania.
Moja pasja to sport, głównie fitness oraz trening prozdrowotny i siłowy. Podczas treningów personalnych jestem w stanie dostosować ćwiczenia do indywidualnych potrzeb klienta. Osoba otwarta, pełna energii i uśmiech

 
Rafał

Rafał Kubicz

Liliana