Ćwiczcie z nami !

Widzimy się codziennie na facebook’u!

Dziękujemy ? za ogromne wsparcie (to materialne i to czysto ludzkie), które dajecie nam każdego dnia.
Wiemy, że nie jesteśmy sami w walce o być albo nie być naszego miejsca, do którego dotychczas każdy mógł przyjść, aby realizować swoje prywatne cele i marzenia.

W związku z ograniczoną możliwością bezpośredniego kontaktu, zdecydowaliśmy się na prowadzenie zajęć fitness w formie on-line.
W zaistniałej sytuacji jest to jedyny, najrozsądniejszy sposób.
Mając z tyłu głowy motto: W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH? – robimy wszystko co w naszej mocy, abyśmy Wszyscy wyszli z tej sytuacji, jak najmniej pokiereszowani psychicznie i fizycznie.
Mamy nadzieję, że to się nam udaje?.

Jak sami wiecie, termin powrotu do normalności to jedna wielka niewiadoma, dlatego podjęliśmy decyzję o utworzeniu na facebook ‘u grupy zamkniętej: STREFA TRENINGÓW I FITNESS STARY HANGAR.
Od razu uspakajamy ogólnodostępne zajęcia on-line cały czas będą na naszym fanpage’u.

Dla kogo zatem ta grupa?
Dla wszystkich z Was: Klubowiczów, osób indywidualnych, właścicieli kart Multisport, FitProfit, Ok system oraz wszystkich chętnych, którzy chcą nas wspomóc finansowo.

Można to zrobić w dwojaki sposób:
?1.Wpłacając środki na hangarowe konto bankowe z dopiskiem
„Zajęcia on-line”
– 1 tydzień 36 zł, przy czym każdy kolejny tydzień to 30 zł,
– 2 tygodnie 60 zł
?2.Właściciele kart Multisport, od teraz mogą wysyłać kod (Użytkownik zamierzający skorzystać z zajęć w formie online przesyła taką informację na adres e-mail MSonline@benefitsystems.pl .
W treści maila użytkownik wpisuje numer swojej, aktywnej karty MultiSport, oraz nazwę firmy, która wykupuje dla niego kartę.
W odpowiedzi użytkownik tą samą drogą otrzymuje kod od Benefit Systems, który następnie przesyła na Hangarowego messengera lub na maila: biuro@staryhangar.pl, żeby dołączyć do grupy.
W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt ☎️pod nr: 508146118.