Dzień  otwarty!

Nasi Drodzy Klubowicze,
Jak pewnie już się domyślacie, jesteśmy zmuszeni od 28 grudnia br. do dnia 17 stycznia 2021r. zamknąć nasz klub. Nowe Rozporządzenie Rady Ministrów, które 28 grudnia br. wchodzi w życie, uniemożliwia nam praktyczne funkcjonowanie do dnia 17 stycznia 2021r. Ponadto od 28 grudnia br. Benefit zawiesił możliwość współpracy na ten czas, a nie ukrywając, ponad 70 % naszych klientów w ostatnim okresie to klienci z programami pracowniczymi.
Wasze karnety klubowe pozostają zamrożone do czasu ponownego otwarcia.
Gorąco wierzymy, że 18 stycznia 2021r. powitamy Was ponownie w naszych progach. Wiemy, że dla większości z Was to był trudny rok ale uwierzcie dla nas to jest najtrudniejszy okres w historii działalności .
Jedno wiemy na pewno – Stary Hangar zawsze na pierwszym miejscu stawiał kondycję, zdrowie i świetne samopoczucie naszych klientów. Tak było, jest i wierzymy, że będzie zawsze!

Dlatego też 27 GRUDNIA w ostatnim dniu funkcjonowania w tym roku, udostępniamy ZA DARMO nasz klub wszystkim, którzy trenują w ramach przygotowania do współzawodnictwa sportowego , tym którzy grają w squasha i tym którzy mają ochotę uczestniczyc w zorganizowanych zajęciach sportowych! Całkowicie ZA DARMO! tak abysmy wspólnie nabrali siły i zdrowia, aby przetrwać najbliższe tygodnie.
Stary Hangar nie jest sieciówką, nie wspiera nas wielki zagraniczny kapitał, czy inne instytucje, żyjemy dzięki WAM i jedyne co możemy zrobić to dać Wam możliwość maksymalnie aktywnego wykorzystania tego dnia . POKAŻMY ILU NAS JEST i JAK WAŻNY JEST DLA NAS SPORT!!!
W ten dzień zapraszamy już od 9.00.do 21.00! Nasi trenerzy, instruktorzy są do Waszej dyspozycji! Bądźcie zdrowi i…. trzymajcie za nas kciuki .