Działamy dalej!

Nasza strefa Squasha i Tenisa stołowego czeka na Was!

 Jeśli przygotowujecie się do współzawodnictwa sportowego w sportach sprawnościowych, sylwetkowych czy siłowych to umożliwimy Wam trening w ramach zorganizowanych bloków zajęć sportowych na strefie siłowej!

Zajęcia online!

Ruszamy z zajęciami online!
Już od środy, będziemy się z Wami spotykać trzy razy w tygodniu o godz. 19.15.

 

 

Pierwszy raz ? Odbierz darmową wejściówkę

Zadzwoń do nas i dowiedz się jak to zrobić

Kangoo jumps, czyli skacz jak kangur!

Zadbaj o zdrowie, kondycję oraz stawy i kości, trenując w butach kangoo jumps. Niektórzy twierdzą, że kangoo jumps, czyli kangurze podskoki są najbardziej wydajnymi, efektywnymi i przyjemnymi ćwiczeniami, jakie do tej pory wymyślono!

Już od połowy września takie zajęcia wylądują w Naszym grafiku!

Dzięki takim ćwiczeniom wzmocnicie mięśnie dolnych partii ciała, wykształtujecie nogi i pośladki. Dotlenicie też cały organizm, poprawicie sprawność układu krążenia, wytrzymałość i kondycję. Każdy but zakładany na trening dodatkowo spełnia rolę obciążnika, gdyż waży około 2 kg. Dlatego też ćwicząc kangoo-robic zmęczycie się o wiele bardziej niż przy zwykłym aerobiku, ale też dwa, trzy razy szybciej stracicie zbędne kalorie.

Jeśli obawiacie się, że nie dacie rady, albo że zajęcia nie są dla Was, to Nasza pełna energii dyplomowana instruktorka, fizjoterapueta Kasia Jabłońska z pewnością Was do nich przekona!