KONIEC Z WYMÓWKAMI!

 

Takiej okazji jeszcze nie było !
CZAS ROZPOCZĄC STYCZNIOWĄ PROMOCJĘ!!! w dniach od 15 do 31 stycznia br. Każdy kto zakupi KARNET ROCZNY otrzyma GRATIS drugi KARNET na squasha o wartości 299 zł! (10 wejść, ważny 45 dni od zakupu). Kochasz sportową aktywność? to nie zwlekaj i zapewnij sobie najkorzystniejsze warunki korzystania z Stary Hangar – Fitness & Wellness Club już od dziś!

 

Regulamin Promocji Styczniowej  

 

  1. Promocja Styczniowa „Karnet squash gratis” dotyczy obiektu „Stary Hangar Fitness & Wellness Club” w Gliwicach ul. Toruńska 1. 
  2. Promocja polega na sprzedaży karnetu rocznego VIP o wartości 1068 zł oraz karnetu na squasha 10 wejść OPEN o wartości 299 zł w cenie 1068 zł łącznie.
  3. Karnet roczny obowiązuje od dnia zakupu. Karnet na squasha można wykorzystać w ciągu 45 dni od dnia zakupu karnetu rocznego.
  4. Promocja obowiązuje od 15.01.2022r. do 31.01.2022r.  
  5. Klient przyjmuje do wiadomości, że korzystając z promocji zobowiązany jest do przestrzegania Regulaminu Klubu.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu w czasie trwania promocji jak również pozostałych Regulaminów obowiązujących w Starym Hangarze.
  7. Klient korzystający z promocji styczniowej akceptuje ustalone przez Organizatora zasady promocji  i zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego Regulaminu.